Promocja firm i usług naszych absolwentów

Serafinek - prywatna opieka nad dziećmi

serafinek logo

Prywatna opieka nad dziećmi - prywatny żłobek.Działamy na rzecz dzieci już od czterech lat. Celem naszej pracy jest tworzenie miejsca, w którym dziecko czuje się akceptowane, bezpieczne i kochane. Misją naszego działania jest współwychowywanie dzieci szczęśliwych i w pełni akceptujących samego siebie.W naszej codziennej pracy staramy się tworzyć optymalny program, który uwzględnia wszechstronny rozwój małego dziecka. Staramy się pomagać dzieciom w zdobywaniu świata. Czynimy to poprzez ćwiczenia koncentracji uwagi i pamięci. Usprawniamy koordynację wzrokowo-ruchową. Rozwijamy dziecięcą percepcję wzrokową, słuchową, kinestetyczną i dotykową. Dążymy do rozwoju motoryki małej i dużej.

Fundacja Eudajmonia

Fundacja Eudajmonia logo

Podstawę istnienia i funkcjonowania fundacji stanowi rozumienie szczęścia nie jako czegoś, co można osiągnąć, posiąść, lecz jako nieustannie podejmowanej aktywności, pozwalającej nam poszukiwać, a w końcu odnaleźć, najlepszą wersję nas samych.

Tym jest dla nas Eudajmonia – drogą do szczęścia przez osobisty rozwój, do którego chcemy zachęcać siebie i innych.

Geotim SC

Geotim SC logo

Firma GEOTIM s.c. powstała w 1997 roku jako firma rodzinna. Pokoleniowe tradycje geodezyjne pozwoliły nam na podjęcie wyzwania i spożytkowania swojej wiedzy na wolnym rynku usług.
Od 2003 roku świadczymy usługi eksportowe poza granice kraju. Prowadziliśmy prace m.in. w Tunezji i Islandii.

Nie boimy się trudnych i nietypowych zadań. Lubimy podejmować wyzwania gdyż motywują nas one do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności. Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach mających na celu podnoszenie naszych kwalifikacji.

Od 2001r. należymy do Geodezyjnej Izby Gospodarczej. Dysponujemy pełnym zapleczem biurowym, nowoczesnym sprzętem geodezyjnym oraz wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na podejmowanie każdej nawet bardzo nietypowej usługi geodezyjnej.

Picture & Sound

Picture & Sound logo

to młode studio postprodukcyjne. Specjalizujemy się w tworzeniu grafiki komputerowej, cyfrowych efektów specjalnych, efektów dźwiękowych jak również muzyki filmowej i reklamowej. Realizujemy reklamy telewizyjne i internetowe, filmy animowane, filmy aktorskie, czołówki firmowe, Cinematiki.

Oferujemy również wsparcie produkcji filmowych pod kątem realizacji cyfrowych efektów specjalnych i animacji. Tworzymy efekty dźwiękowe i muzykę do filmów, gier video, reklam i innych projektów.

Nasza firma angażuje się w projekty rozwoju rynku kreatywnego oraz w edukację. Jesteśmy partnerem wrocławskiej szkoły animacji i efektów specjalnych - Digital Masters, która funkcjonuje w ramach Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Założyciel naszej firmy Patryk Scelina prowadzi zajęcia dydaktyczne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz na Uniwersytecie Wrocławskim. Pełni również funkcję kierownika studiów podyplomowych Digital Masters w DSW

Organique Sp. z o.o.

Organique Sp. z o.o. logo

Od ponad 10 lat produkuje naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Firma powstała 1 czerwca 2000 roku  jako jednoosobowa manufaktura. Tomasz Czarski pomysłodawca, właściciel i prezes Organique początkowo sam wytwarzał mydła glicerynowe, spełniając marzenia o kosmetykach robionych ręcznie z wysokiej jakości surowców, zdecydowanie różniących się od tych istniejących na rynku. Razem z gronem „fascynatów” wprowadził i wypromował na polskim rynku sklepy typu „mydlarnie”. Jakość produktów została potwierdzona przyznaniem nagrody Doskonałość Roku 2003 przez Twój Styl, wówczas najbardziej prestiżowej nagrody na rynku detalicznym.