Projekty i publikacje absolwentów DSW

Projekt Konrada Karolczyka, absolwenta specjalności media cyfrowe i komunikacja elektroniczna, pod tytułem „Passion goes first". Krótki portret filmowy o 78-letnim muzyku, którego życie zostało skradzione przez muzykę. Film był wyświetlany w 2013 r. na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

vimeo.com/56546107

Projekt timelapse wykonany przez Bartosza Janiczka, absolwenta specjalności fotografia w multimediach, w ramach pracy magisterskiej "Fotografia koncertowa – wybrane aspekty techniczne, warsztatowe i komunikacyjne".

youtube.com/watch?v=GKqwP_HNjnI

Film animowany „Szeol" autorstwa Macieja Zakrzewskiego, absolwenta mediów cyfrowych i komunikacji elektronicznej. Animacja prezentowana była na festiwalach filmowych Era Nowe Horyzonty oraz "Kino Niezależne Filmowa Góra".

youtube.com/watch?v=LlxMNY-gcTg

Zwiastun animacji z wykorzystaniem modelu 3D samochodu Ford Mustang zrealizowanej w ramach projektu dyplomowego przez Piotra Tatara, absolwenta specjalności media cyfrowe i komunikacja elektroniczna.

vimeo.com/8249478

W 2013 roku na rynku wydawniczym ukazała się publikacja o konflikcie iracko-irańskiego w latach 80 Daniela Damiana Kasprzyckiego - studenta bezpieczeństwa narodowego z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (absolwenta studiów I stopnia na kierunku stosunki międzynarodowe).
dsw.edu.pl

Żaneta Bartoszek, absolwentka Wydziału Nauk Pedagogicznych DSW, jest autorką pierwszej w Polsce książki pt. „Papierowy smok", którą napisała z myślą o dzieciach głuchych i słabosłyszących.
dsw.edu.pl

Tomasz Stera, absolwent specjalności dziennikarstwo muzyczne na Wydziale Nauk Społecznych i Dziennikarstwa DSW, zajął drugie miejsce z utworem „Taki Wrocław" w konkursie „Letni Kawałek Wrocławia".