Profil absolwenta DSW

absolwenci DSW

Absolwenci Dolnośląskiej Szkoły Wyższej to osoby wysoko cenione przez pracodawców. Poza wiedzą teoretyczną zdobywają na studiach umiejętności praktyczne, dzięki którym są lepiej przygotowani do wejścia i konkurowania nie tylko na krajowym, ale
i europejskim rynku pracy.

Większość studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej łączy pracę zawodową z nauką.  Osoby te nastawione są na podnoszenie swoich kwalifikacji, realizują dodatkowe staże, praktyki w firmach z branż zbliżonych do kierunku studiów. Dzięki temu już w trakcie edukacji poznają specyfikę środowiska pracy i świadomie kierują swoją karierą zawodową.

Warto dodać, że studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadzone są przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną, posiadającą bogaty dorobek naukowy i  doświadczenie praktyczne. Wiele programów nauczania tworzonych jest we współpracy z otoczeniem biznesowym. Dzięki temu absolwenci DSW zdobywają wiedzę i umiejętności wymagane przez pracodawców nie tylko na etapie poszukiwania nowego pracownika, ale także wtedy, gdy zgłaszają zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów w danej branży.